LimakPort İskenderun Bilgilendirme

6 Şubat tarihinde gerçekleşen deprem ile birlikte İskenderun Limanı’ndaki 5400 konteynerden 1730 konteyner içerisindeki yükler ile birlikte yanmıştır. 3670 konteyner kurtarılmıştır. 15 Şubat itibarı ile boş konteyner çıkış operasyonlarına başlandı. Devrilen ve hasar gören konteynerler stok sahasına yayılarak yeniden istiflenip hasar tespit çalışmalarına başlandı. Mart ayı içerisinde de dolu konteyner kapı çıkış ve iç boşaltım..

LimakPort İskenderun Bilgilendirme
Yazar : Tarih : Okunma : 427 views Yorum Yap

6 Şubat tarihinde gerçekleşen deprem ile birlikte İskenderun Limanı’ndaki 5400 konteynerden 1730 konteyner içerisindeki yükler ile birlikte yanmıştır. 3670 konteyner kurtarılmıştır.

15 Şubat itibarı ile boş konteyner çıkış operasyonlarına başlandı. Devrilen ve hasar gören konteynerler stok sahasına yayılarak yeniden istiflenip hasar tespit çalışmalarına başlandı. Mart ayı içerisinde de dolu konteyner kapı çıkış ve iç boşaltım operasyonuna başlanacaktır.

21 Şubat 17:00 a kadar liman sahasında yer alan yüklere ilişkin bilgilerin ve eğer mümkünse sigorta poliçelerinin kopyasının e-mail olarak tespit@limakports.com adresine ivedilikle iletilmelidir.

Kaynak: TCDD Liman İşletmesi Kontrol Müdürlüğü

admin (support@atako.com.tr)

İlk yorumu siz yazın