Güllük Liman Sahası’na en yüksek teklifi ICC Grup verdi

Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne ait Muğla’daki Güllük Liman Sahası’nın özelleştirilmesi ihalesinde, en yüksek teklifi 35 milyon 250 bin lirayla ICC Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi verdi. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nda (ÖİB) gerçekleştirilen Muğla’daki Güllük Liman Sahası’nın özelleştirilmesi ihalesinde en yüksek teklifi ICC Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi verdi. Söz konusu sahanın 45 yıl süreyle “işletme hakkının verilmesi”..

Güllük Liman Sahası’na en yüksek teklifi ICC Grup verdi
Yazar : Tarih : Okunma : 460 views Yorum Yap

Türkiye Denizcilik İşletmeleri’ne ait Muğla’daki Güllük Liman Sahası’nın özelleştirilmesi ihalesinde, en yüksek teklifi 35 milyon 250 bin lirayla ICC Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi verdi.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nda (ÖİB) gerçekleştirilen Muğla’daki Güllük Liman Sahası’nın özelleştirilmesi ihalesinde en yüksek teklifi ICC Grup İnşaat Ticaret Limited Şirketi verdi.

Söz konusu sahanın 45 yıl süreyle “işletme hakkının verilmesi” yöntemiyle özelleştirilmesi ihalesi OİB Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmazer’in başkanlığında pazarlık usulüyle gerçekleştirildi.

İhaleye, Erk İnşaat Taahhüt Hazır Beton Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ, ICC Grup İnşaat Ticaret Ltd. Şti, Ahlatcı Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Eti Girişim Yatırım AŞ katıldı.

İhalede ilk olarak kapalı zarflarda elemesiz teklifler alındı. Bir elemeli tur sonrasında gerçekleştirilen açık artırmada başlangıç tutarı 25 milyon 500 bin lira, artırım aralığı da 100 bin lira olarak belirlendi.

Açık artırma sonunda en yüksek teklifi 35 milyon 250 bin lirayla ICC Grup İnşaat Ticaret Ltd. Şti verdi.

Kaynak : https://www.dunya.com/sektorler/denizcilik/gulluk-liman-sahasina-en-yuksek-teklifi-icc-grup-verdi-haberi-601295

admin (support@atako.com.tr)

İlk yorumu siz yazın