Boat Show Tuzla’da 120 adet tekne satıldı

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı’nda 350 milyon lira değerinde 120 adet tekne satışı gerçekleşti. Viaport Marina Tuzla’da beşinci kez düzenlenen fuarda ucuz seyir teknelerinden ultra lüks mega yatlara, çevreci teknelerden yelkenlilere, balıkçı teknelerinden katamaranlara kadar bir çok deniz aracı yer aldı. Fuar kapsamında 120 adet tekne satıldı. Yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de ilk defa sergilenen..

Boat Show Tuzla’da 120 adet tekne satıldı
Yazar : Tarih : Okunma : 358 views Yorum Yap

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı’nda 350 milyon lira değerinde 120 adet tekne satışı gerçekleşti.

Viaport Marina Tuzla’da beşinci kez düzenlenen fuarda ucuz seyir teknelerinden ultra lüks mega yatlara, çevreci teknelerden yelkenlilere, balıkçı teknelerinden katamaranlara kadar bir çok deniz aracı yer aldı. Fuar kapsamında 120 adet tekne satıldı.

Yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de ilk defa sergilenen lansman teknelerinin de deniz tutkunları ile buluştuğu fuarda hedeflenen satış rakamı aşılarak 350 milyon liraya ulaşıldı. Fuarda 400 markayı temsilen 100 firma yerini alırken, 150’den fazla tekne denizseverlerle buluştu. Fuarı 9 günde toplam 25 bin profesyonel ziyaret etti.

Organizasyonda distribütör markalarının yanı sıra Mazu Yacht, Momenta Yacht, Vision F, Tendr Yat, My Serenitas, Yaren Yacht, Safter, Vega Yacht, Barbaros, Kızılkayan, Mengi Yay, Yener Tekne, Müzeyyen, Bora Boat ve LCY Yachts gibi yerli üretim markalar tarafından sergilenen tekneler yoğun ilgi ile karşılaştı.

Kaynak : https://www.dunya.com/sektorler/denizcilik/boat-show-tuzlada-120-adet-tekne-satildi-haberi-601123

admin (support@atako.com.tr)

İlk yorumu siz yazın